26 May 2017

Piesakies Komiksu vasaras skolai!Illustration by Lucy Rivers 

Šovasar Tu vari piedalīties Komiksu vasaras skolā, kuru vadīs ilustratori no Lielbritānijas! Komiksu vasaras skola ir daļa no starptautiska Baltijas valstu un Lielbritānijas ilustratoru apmaiņas projekta, kura laikā Baltijas valstu ilustratori vada rodošās darbnīcas Lielbritānijā, savukārt Lielbritānijas mākslinieki – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Komiksu vasaras skolā dalībnieki 10 dienas intensīvi strādās, lai katrs radītu savu komiksu grāmatu. Tās tiks izdotas un iekļautas izstādē 2018.gada Londonas Grāmatu tirgū, kurā Baltijas valstis būs goda viesu statusā. Vasaras skolu vadīs divi jauni un pieredzējuši ilustratori no Lielbritānijas – Aleksis Dīkons (Alexis Deacon) un Heimišs Stīls (Hamish Steele).

Vasaras skolā aicināti pieteikties visi, kuri ir 16 – 30 gadus veci un kuriem ir padziļināta interese par komiksiem un bērnu grāmatu ilustrāciju.
Norises laiks: 7.-17. augusts, katru darbu dienu no 10.00 – 18.00. (Nakšņošanu Rīgā rīkotāji nenodrošina)
Norises vieta: K.K. fon Stricka Villa, Aristīda Briāna iela 9, Rīga
Vasaras skolas darba valoda: angļu
Dalība: bez maksas
Pieteikšanās līdz: 19. jūnijam (ieskaitot)

Vasaras skolas dalībnieki tiks izvēlēti konkursa kārtībā, izvērtējot iesniegto portfolio darbu kvalitāti un dalībnieki motivāciju. Pieteikties var elektroniski, nosūtot sekojošu informāciju uz e-pastu:  kushmens@gmail.com:
-    Vārds, uzvārds, vecums, dzīvesvieta
-    Saite uz personisko portfolio vai ilustrācijas un komiksu fragmenti, ne vairāk kā 3 lpp.
-    Motivācijas vēstule, kurā īsi aprakstīta Tava interese par ilustrāciju un komiksiem, un motivācija, kāpēc vēlies piedalīties Vasaras skolā un ko no tās sagaidi.
-    Piesakoties Vasaras skolai, Tu apliecini, ka piedalīsies visu tās norises laiku no 7.-17. augustam.

Par māksliniekiem:


Aleksis Dīkons (Alexis Deacon)

Aleksis Dīkons ir bērnu grāmatu autors un ilustrators. 2015. gadā žurnāls Time viņa pirmo grāmatu “Slow Loris” iekļāva 100 labāko grāmatu bērniem sarakstā. Aleksis ir divas reizes nominēts Keitas Grīnavejas Medaļai un divas reizes apbalvots ar The New York Times balvu par labāko ilustrēto grāmatu bērniem. 2014. gadā viņa komikss “The River” uzvarēja Observer/Jonathan Cape/Comica Grafisko īso stāstu konkursā.  Aleksis savā atpazīstamajā vizuālajā stilā ir radījis vairākas grāmatas dažāda vecuma lasītājiem.

Heimišs Stīls (Hamish Steele)

Heimišs Stīls ir animators un ilustrators no Londonas. 2013. gadā ar izcilību absolvējis Kingstonas Universitātes ilustrācijas nodaļu. Heimišs ir sadarbojies ar tādiem klientiem kā BBC, Frederator Studios, Blink!Ink, BOOM! Studios, Random House Publishers, Nickelodeon un Big Finish. Viņš regulāri piedalās komiksu un zīnu festivālos un vada komiksu mākslinieku apvienību Lead Ache.  2014. gadā tika izdots Heimiša pirmais grafiskais romāns “Pantheon”, kas stāsta par senās Ēģiptes dieviem. Heimišs turpina īstenot idejas, publicējot savus košos stāstus arī savā mājaslapā internetā.

Plašāka informācija par vasaras skolu: Dāvids Šilters, kushmens@gmail.com

Vasaras skolas organizatori: kuš!Pop-Up
Atbalstītāji un Partneri: KK fon Stricka Villa, Arctic Paper, Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja, Arts Council England

7 comments:

 1. Thanks for sharing such a useful information.Professional Logo Design I was just surfing on internet and found your blog after reading this i realize that i should come here often.
  voyance serieuse gratuite par mail

  ReplyDelete
 2. I get good feelings everytime I read your posts. Can you continue uploading them frequently? I wait for them and always support you. best autoketing, Shipping Bar for Shopify, shipping bar shopify

  ReplyDelete
 3. Nice blog. I will keep visiting this blog very often.Everything you provide in your blog site is so superb topic.Waiting For More new Update and I Already Read your Recent Post its Great Thanks.
  autoketing app, Discount master by autoketing, Discount master app

  ReplyDelete
 4. Hi! Thanks for the great information you havr provided! You have touched on crucuial points! autoketing
  recent sales notification popup
  sale notification app

  ReplyDelete
 5. The site is very interesting, you made some compelling remarks and the matter is on point. The next occasion I read a weblog, Lets hope so it doesnt disappoint me as much as this. email with love app, email app download for marketing, autoketing.com

  ReplyDelete
 6. Wow!, this was a top quality post. In concept I’d like to publish like this as well – taking time and real effort to make a nice article… but what can I say… I keep putting it off and never seem to get something done
  currency converter box app
  https://autoketing.com
  currency converter box online

  ReplyDelete