13 June 2011

KOMPASS Nr.2 + GAUJART koncerts

Mākslas Centrs VEF teritorijā Ūnijas iela 8/k7 Riga, Latvia, 15. jūnijā, 19.00-23.00


Šoreiz jaunās mākslas prezentāciju sērijas KOMPASS pasākumā ar savas nozares aktualitātēm iepazīstinās komiksu kultūras žurnāla KUŠ veidotājs DĀVIDS ŠILTERS un DIRTY DEAL TEATRO vadītāja KRISTA JANSONE.

Dāvids Šilters un Krista Jansone ir uzaicinājuši iepazīstināt ar savu radošo darbību sekojošus māksliniekus:


viena no komiksu žanra pārstāvjiem – Rūta Briede šobrīd strādā divu cilvēku dizaina apvienībā “Rabit!!”. 2009. gadā ieguvusi māģistra grādu Latvijas Mākslas Akadēmijas scengrāfijas nodaļā. Zīmē vizuālas esejas/komiksus bez teksta, kuras publicē komiksu žurnālā “Kuš!”. Trešdien Rūta izrādīs savus darbus un pastāstīs, ko ar tiem domājusi pati un ko sapratuši citiotrs mākslinieks, kas zīmē komiksus – Mārtiņš Zutis, nupat pabeidzis LMA Vizuālās komunikācijas nodaļu un uzsācis darba gaitas DDB reklāmas aģentūrā. Brīvajā laikā strādā pie personīgajiem projektiem (īsiem komiksiem, animācijām un proceduāliem darbiem), kas arī būs skatāmi prezentācijā

Ģirts Šolis ir viens no Latvijas netradicionālo formu teātra apvienības “Umka.lv” dalībniekiem

Plkst. 22.00 uz VEF korpusa jumta terases uzstāsies grupa “Gaujarts”, kas kopā ar “Umka.lv” veidojuši muzikālo/leļļu/objektu izrādi “Par vienu vīru...”

Ieejas maksa KOMPASĀ – 1 LVL
tiem, kas vēlēsies palikt uz grupas GAUJARTS koncertu būs jāpiemaksā vēl 1 LVL
savukārt tiem, kas ieradīsies tikai uz Gaujarta koncertu, ieejas maksa būs 2 LVL.

www.totaldobze.com/ArtCenter/


RSVP Feisbuk

No comments:

Post a Comment