3 March 2013

Piedalies nākamajā (ku)š!ā!

Piedalies - radi un sūti komiksu nākamajam (ku)š! numuram par tēmu "SPORTS"!

1927.gada 25. marta žurnāla "Atpūta" vāks


Tēmu vari interpretēt ļoti brīvi - mēs gaidām dažnedažādus eksperimentālus, mākslinieciski un saturiski aizraujošus un kvalitatīvus grafiskus stāstus. Tie var būt gan par kādu īstu vai izdomātu sporta veidu, notikumu, skandālu, personību, gan vizuālas pārdomas par sportisko mākslā vai māksliniecisko sportā - spēles laukumu izvēlies Tu!Noteikumi:
- Tēma: "Sports"
- Lappušu skaits: Ne vairāk par 12
- Valoda: Angļu
- Formāts: A6, platums 105mm × augstums 148mm (+ 5 mm malas pārlaides. Tā kā izdevums būs līmēts, ja zīmē atvērumu (2 lapas blakus), svarīgākās detaļas nezīmē vidū, tās būs grūti saskatīt.) Oriģināls, protams, var būt lielāks par A6. Dažkārt oriģināli lielāki darbi izskatās labāk drukāti mazākā formātā.
- Krāsas: Jā, CMYK (drukāsim uz Munken Print Cream papīra)
- Izšķirtspēja: 300 dpi, vēlams kā tiff vai pdf fails
- Citas lietas: Ieteicams dot darbam nosaukumu, to ieraksti vai iezīmē pirmajā lapā. Autoru vārdi tiks nodrukāti katras lapas apakšā blakus lappuses numuram. Tāpat par katru autoru publicēsim īsu aprakstu (ku)š! pēdējā lapā. Kaut arī katrā numurā publicējam tikai vienu autora darbu, konkursam vari sūtīt vairākus darbus, bet ne vairāk par 3!
- Termiņš: 2013. gada 26. maijs (svētdiena)
- Sūti jpg failus ar mazu izšķirtspēju uz kushmens(at)gmail(.)com
- Publicētajiem autoriem atlīdzība graudā: 1 kg (ku)š! = 6 žurnāli.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti Kušmenam: kushmens(at)gmail(.)com. Negarantējam, ka visus iesūtītos darbus publicēsim, dažādu iemeslu dēļ tas var nebūt iespējams. Saņemot komiksu, nosūtīsim katram autoram apstiprinājumu, ka komiksu esam saņēmuši. Taču tā kā ar katru reizi atsūtīto darbu skaits arvien pieaug, e-pastu par publicēšanu izsūtīsim tikai tiem autoriem, kuru komiksus būsim izvēlējušies publicēšanai. 
Kā vienmēr gaidīsim kā jaunu, vēl neatklātu autoru, tā iepriekš publicētu un "Open call"ā piedalījušos autoru darbus.
 
Lai iepazītos ar jau kuš!ā publicētajiem komiksiem, meklē iepriekšējos numurus Lukabukā, Randomā, Muhamorā, kafejnīcā "Kafka", Dizaina drukas studijā TELPA un Galerijā „Istaba".

Vairāk info: www.komikss.lv

No comments:

Post a Comment